| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106896 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 8-10.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPE, ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dual Pleasure Rabbit Roz
Vibrator iepure revoluționar prevăzut cu două capete speciale atât pentru surescitarea anusului cât și a clitorisului și cu deplasare de rotație. Este dotat cu stimulant pentru clitoris. în raport cu materialului pufos și delicat pătrunderea se realizează foarte ușor.
Pentru cei mai îndrăzneți căutători de plăcere, Vibrator Iepure Dual Pleasure a fost creat pentru a oferi stimulare palpitantă din absolut orice unghi doriți. Vibrator rabbit cu perle anale pentru stârnirea intensă a tuturor punctelor de plăcere. Perlele anale sunt alcătuite din 7 margele de dimensiuni diferite și - la fel ca și stimulatorul clitoral - știu să impresioneze.
Este jucăria excelentă pentru soțiile care vor să aibă parte de o sesiune de dublă acțiune în luxul casei lor, fără să aibă trebuință de niciun bărbat. Și dacă nu te-ai hotărât că asta este vibratorul perfect, capătul care pătrunde vaginul oferă deplasare de rotație, ducându-te înspre culmile unor noi plăceri.
Funcționează cu baterii AAA
3 nivele de viteză
7 tipuri de vibrații
Flexibil
Rezistent La Apă
Două Motoare
