| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB103899 |
| Lungime Totală | 8 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 3.4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | Shots |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Ou 10 Speed Remote Control Roz
Acest ou vibrator lipsit de fir are 10 setări diferite, foarte interesante, toate reglabile cu telecomandă fără fir. De la o poziție confortabilă, blândă, la o poziție vibrantă teribil de puternică; o controlați cu tele-comandă wireless de la până la 20 de metri distanță.
Acest ou vibrator fără fir are 10 setări diferite, cumplit de interesante, toate ajustabile cu telecomandă minus fir. De la o poziție confortabilă, blândă, la o poziție vibrantă extraordinar de puternică; o controlați cu telecomandă wireless de la până la 20 de metri distanță. Oul are un înveliș moale și mătăsos. Acest fapt îi conferă un aspect unic.
Telecomanda este fabricată din oțel inoxidabil periat și are un dispozitiv de fixare care facilitează atașarea la breloc. Bateriile pentru ou, precum și pentru tele-comandă sunt incluse în pachet, gratuit. Sfat: Dă telecomanda iubitului tău; el sau ea va controla oul.
