| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102979 |
| Lungime Totală | 45 cm |
| Lungime Inserabilă | 40 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Irigator Intim Tub Ultra Duș Negru
Irigator Intim Tub Ultra Duș întunecat este un irigator anal de la Chisa Novelties ce poate ajuta la igienizarea zonei anale pentru a te pregăti de sex anal. Are o expresie îndelungă și delicat pentru a oferi confort absolut. Este făcut dintr-un material moale și plăcut la atingere, lipsit de ftalați.
Irigator Sexual Tub Ultra Duș Negru este un irigator anal de la Chisa Novelties ce poate ajuta la igienizarea zonei anale pentru a te pregăti de sex anal. Are o formă întinsă și îngust pentru a dărui confort absolut. Este făcut dintr-un material mătăsos și plăcut la atingere, minus ftalați.
A fost realizat cu atenție specială la detalii pentru a face inserția cât mai ușoară. Are o lungime totală de 45 cm și un calibru de 2 cm. Este fabricat din silicon și ABS.
Avantajele irigatorului Intim Tub Ultra Duș Negru
- Este făcut din material neted și agreabil la atingere, fără ftalați
- Are mărimi ce îl fac deosebit de confortabil și simplu de folosit
- Este ideal pentru igienizarea zonei anale, pentru a te bucura din plin de activitățile de sex anal
- Este conceput pentru a face inserția cât mai banală
