| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102962 |
| Lungime Totală | 30.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 27.5 cm |
| Diametru | 7.6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo King Penis 30cm Pipedream
Real Penis este un penis artificial realistic din PVC ce are o lungime impresionantă de 30.5 cm și un diametru de 7.6 cm. Este confecționat din material catifelat și plăcut la atingere și are un estetică realistic. Este însușit cu cupă intensă cu susținerea căreia se poate lipi de orice zonă plană pentru a fi folosit excluzând mâini.
Real Sex este un penis virtual realistic din PVC ce are o mărime impresionantă de 30.5 cm și un diametru de 7.6 cm. Este făcut din material moale și plăcut la atingere și are un stil realistic. Este însușit cu cupă puternică cu ajutorul căreia se poate lipi de orice regiune plană pentru a fi întrebuințat minus mâini.
Această jucărie este alegerea impecabilă pentru toți pasionații de jocuri erotice, fiind deplin atât pentru jocurile solo cât și în cuplu.
Avantajele dildo-ului Real Penis
- Este creat din material de calitate
- Are design realistic
- Este prevăzut cu ventuză
- Are mărimi impresionante
Are Ventuză
