| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102961 |
| Lungime Totală | 22.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.5 cm |
| Diametru | 7.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
King Penis Chubby
King Penis Chubby este un dildou realistic din PVC ce are 22.9 cm mărime și 7.5 cm în diametru. Este fără cusur pentru toate ființele pasionate de jocuri senzuale în cuplu. Din cauza diametrului său de mari dimensiuni, este potrivit în singular indivizilor experimentate.
King Penis Chubby este un penis virtual realistic din PVC ce are 22.9 cm lungime și 7.5 cm în diametru. Este perfect pentru toate ființele pasionate de jocuri erotice în cuplu. în raport cu diametrului său de mari dimensiuni, este corespunzător în singular oamenilor experimentate.
Este un dong de culoare flesh ce are un design ieșit din comun. Dacă vrei să te bucuri de o noapte cu adevărat deosebită, încearcă dildo-ul King Membru Chubby și fii gata să ai parte de o seară lipsit de egal.
De ce să alegi dildo-ul King Penis Chubby de la Pipedream?
- Are estetică realistic
- Are dimensiuni ce au puterea să satisfacă până și cea mai mofturoasă femeie
- Este confecționat din material de calitate, ce imită extrem de bine pielea umană
Are Ventuză
