| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102839 |
| Lungime Totală | 23.5-24.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.7 cm |
| Diametru | 3.5-4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Evolved |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Evolved Thick Bunny Cu Împingere Mov
Thick Bunny Cu Împingere este un stimulator iepure din silicon însușit cu două motoare care îți vor oferi momente intense. Această jucărie poate stimula vaginul și clitorisul în același timp pentru a-ți dărui cele mai intense plăceri sexuale pe care le-ai experimentat vreodată.
Thick Bunny Cu Împingere este un stimulator rabbit din silicon prevăzut cu două motoare care îți vor oferi momente intense. Această jucărie poate stimula vaginul și clitorisul în același timp pentru a-ți oferi cele mai intense orgasme pe care le-ai experimentat vreodată. Este simplu de întreținut. Se recomandă a se utiliza cu un lubrifiant.
De ce să alegi vibratorul Thick Bunny?
- Are două motoare puternice, cu funcție de vibrație
- Membrul principal are aplicații de mișcare înainte-înapoi
- Este făcut din silicon de calitate
- Este rezistent la apă
- Nu include și chimicale periculoase sau latex
