| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102702 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 21 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | See You |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale See You Four Beads Negru
See You Four Beads constituie un șnur din 4 bile anale ideale pentru stimularea anală. Aceste bile sunt prinse între ele cu un șnur din silicon și au formă rotundă, fiind perfecte pentru surescitarea anală. Fiecare bilă introdusă în anus înseamnă o nouă experiență, plină de plăceri.
See You Four Beads înseamnă un șnur din 4 bile anale ideale pentru surescitarea anală. Aceste bile sunt prinse între ele cu un șnur din silicon și au siluetă rotundă, fiind perfecte pentru stârnirea anală. Fiecare bilă introdusă în anus constituie o nouă experiență, plină de plăceri.
Bilele See You Four Beads sunt ideale pentru adulții pasionați de jocuri anale, care își doresc să experimenteze cele mai intense orgasme anale. Fiind rezistente la apă, le poți folosi chiar și în duș sau în cadă. Folosește un lubrifiant pentru a le face mai lezne de inserat.
