| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102530 |
| Lungime Totală | 7.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | TPR, PVC, ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Mini Vibrator BottiShelly Alb
67 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 114 RON
Disponibil: In Stoc
Răsfăț complet! În spatele designului atrăgător al cochiliei se ascunde un mini vibrator combinat cu un stimulator persistent al clitorisului.
Răsfăț complet! În spatele designului atrăgător al cochiliei se ascunde un mini vibrator combinat cu un stimulator persistent al clitorisului. Cele patru moduri de vibrație silențioase pot fi ajustate cu ușurință de la blând la greu cu ajutorul controlului de stârnire la îndemâna. Făcut din material moale la atingere într-o înfățișare anatomică - foarte de comod de purtat!
Are Telecomandă
