| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101469 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator OMG Mood Silicon Roșu
Vibratorul Bunny OMG este zămislit pentru a vă seduce toate locurile potrivite! Luând această formă clasică la noi înălțimi, curbele flexibile oferă mulțumire externă și internă, cu vibrații directe înspre toate zonele erogene cele mai sensibile.
Vibratorul Rabbit OMG este creat pentru a vă seduce toate locurile potrivite! Luând această siluetă clasică la noi înălțimi, curbele flexibile oferă plăcere externă și internă, cu vibrații directe către toate zonele genitale cele mai sensibile. Două motoare pătrunzătoare dublează plăcerea cu 10 eșantioane de vibrații unice de care să te bucuri. Designul ultra-neted din silicon este impermeabil pentru distracție la duș, spa sau cadă. Cele 2 motoare dominante oferă o stimulare simultană incredibilă la apăsarea unui buton.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Funcționează cu baterii AAA
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Flexibil
Rezistent La Apă
