| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101124 |
| Lungime Totală | 16.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Juliet Dual Seven Mov
Vibratorul Juliet Dual Seven așteaptă să vă satisfacă extern și intern în multe feluri!
Pulsatorul Juliet Dual Seven așteaptă să vă satisfacă extern și intern în multe feluri! Cele două capete flexibile, ce se aseamănă cu un boboc de floare, vă lasă să vă folosiți imaginația în momentul jocului erotic! Fiecare punct final are propriul motor silențios dar extraordinar de puternic, care vă predă 7 programe de zvâcniri și pulsații, controlate cu un solitar buton de la bază.
Capetele pot fi folosite intern pentru stârnirea punctului G, dar și a marginilor genitali, extern pentru surescitarea clitorisului și altor zone erogene, sau în ambele moduri. Confecționat dintr-un silicon neted, moale, catifelat, sigur pentru corp și zdravăn la apă pentru distracție în indiferent ce spațiu doriți.
- Forma ergonomică face jucăria ușor de ținut în mână și de manevrat, ajutându-te să ai parte de climaxuri puternice.
- Conține un săculeț pentru transport și un cablu de încărcare USB magnetic.
