| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100751 |
| Lungime Totală | 10.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.9 cm |
| Diametru | 3.1 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Glams Gem Negru
61 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 83 RON
Disponibil: Nu
Glams este un anal plug produs de NS Toys meșteșugit din silicon, materialul este foarte fin, delicat și satisfăcător la atingere.
Glams este un anal plug produs de NS Toys confecționat din silicon, materialul este foarte fin, moale și plăcut la atingere. Vârful conic este rotunjit, fiind astfel extrem de fără greutate de inserat.
La bază, anal plug-ul Glams este însușit cu un cristal multicolor care oferă utilizatorului și persoanei care se uită un spectacol de lumini uimitor, amplificând simțurile. Este ideal pentru a fi întrebuințat de unul singur sau pentru jocurile de cuplu.
Oferă emoții incredibile celor ce îl utilizează, însă este recomandat să folosești un lubrifiant pe bază de apă pentru o inserare mai ușoară.
Rezistent La Apă
