| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100550 |
| Lungime Totală | 11.5-14.7-16 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.6-7-8 cm |
| Diametru | 2.9-3.4-3.9 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Je Joue |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Ami Kegel Mov
Întăriți-vă mușchii pelvieni cu acest aparat plăcut și simplu, Ami, pentru a vă bucura de orgasme mai dese și mai intense.
Întăriți-vă mușchii pelvieni cu acest aparat plăcut și simplu, Ami, pentru a vă bucura de climaxuri mai dese și mai intense. Un set progresiv în 3 pași format din greutăți netede și catifelate, Ami vă îngăduie să vă antrenați mușchii pelvisului după bunul plac. Acest produs se potrivește prietenelor indiferent de vârstă și de condiția fizică.
Cum se utilizează: Ami își ia tăria de la 3 bile pentru antrenamente kegel - ceea ce înseamnă că puteți exersa cu greutăți diferite pentru un control mai bun al mușchilor pelvieni.
Ami 1 - o singură bilă mare, pufos și ușoară, Ami 1 este recomandat a fi utilizată la începutul antrenamentului chiar că sunteți o utilizatoare începătoare sau una experimentată
Ami 2 - două bile de dimensiuni medii, moi și puțin mai grele, Ami 2 este următorul pas din antrenament, perfecte pentru cele ce își vor o provocare
Ami 3 - două bile mici, grele și dure, ideale pentru cele mai experimentate utilizatoare
Ușor de întrebuințat și extrem de confortabil, puteți încerca pentru început aparatul Ami atunci când sunteți în casă, și mai apoi veți putea să îl purtați pentru perioade de timp mai destul de lungi - nimeni nu își va da seama.
