| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100533 |
| Lungime Totală | 15.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 2.5-3.4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Beaded Luv Probe Negru
Beaded Luv Probe o jucărie sexuală neagră din silicon, extrem de moale și flexibilă, formată din 4 bile anale de dimensiuni diferite.
Beaded Luv Probe o jucărie sexuală neagră din silicon, extrem de moale și flexibilă, formată din 4 bile anale de dimensiuni diferite, în ordine crescătoare, de la mic la mare. Astfel, cu fiecare bile inserată, plăcerea este mai intensă, mai plăcută. Dacă ești începător, acesta constituie un antrenament bun pentru jocurile anale: introdu cât de multe bile poți, iar cu timpul vei reuși să le introduci pe toate.
Jucăria Beaded Luv Probe de la Chisa Novelties este rezistentă la apă și nu conține ftalați. La bază este prevăzut cu un inel de care să ții când introduci bilele, să le scoți cu ușurință în orice timp dorești.
