| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100043 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.5 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Pretty Love Hyman Mov
Trunchiul principal este îndoit și are un cap suficient de proeminent pentru a se ocupa cu succes de stârnirea punctului G.
Forma este modernă și cursivă. Urechile de iepuraș au fost reinterpretate în mod rafinat. Trupul de seamă este curbat și are un cap suficient de proeminent pentru a se ocupa cu succes de stimularea punctului G. Cea mai mare parte a jucăriei, cea care intră în contact cu zonele tale intime, este îmbrăcată în silicon. Un material catifelat, pe care pielea ta îl va aprecia din plin. Atât pulsatorul clitoridian cât și cel intern renunță la forma netedă și îmbracă o structură cu inele succesive. Astfel, garantează un nivel și mai ridicat de stimulare a punctelor tale erogene. Este oferit într-un ton intens de culoare, care contrastează plăcut cu zona de la bază. La acest stimulator rabbit Pretty Love Pete Purple, forma este completată fericit de funcții. 30 de feluri de vibrare, care animă atât masajerul intern cât și vibratorul pentru clitoris. Suficiente tipare diferite, ca tu să poți alege ritmul preferat. Controlul se realizează ușor, din 2 butoane plasate confortabil pe zona mânerului. Funcționează cu 2 baterii AAA. Renunțarea la acumulator nu presupune un disconfort major. Montezi bateriile și este gata de joacă.
