| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117490 |
| Lungime Totală | 25.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 24 cm |
| Diametru | 6-6.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Full Detail Penis 25cm
98 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Dong sex cu formă realistică și ventuză cu putere mare de sucțiune. Cu susținerea testiculelor, poți manevra jucăria mai ușor. O poți lipi de absolut orice suprafață cu ventuză puternică aflată la bază, pentru a utiliza dildo-ul fără mâini.
Full Detail Penis este un dildo realistic confecționat din PVC ce are 25.4 cm lungime și 7 cm în diametru. Este prevăzut cu testicule realistice și cupă cu putere mare de sucțiune. Cu ajutorul acestui dong te poți bucura de momente atât în jocurile solo cât și împreună cu persoana iubită.
Cu susținerea testiculelor, poți manevra jucăria mai ușor. O poți lipi de orice suprafață cu ventuză puternică aflată la bază, pentru a utiliza dildo-ul fără mâini.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
